reede, veebruar 25, 2011

Mõtlesin, et kirjutan

Tähendab, mõtlesin, et kirjutan blogisse kõigest sellest, mis minu ja ümberkaudsetega vahepeal juhtunud on.
Mõtlesin, et kirjutan Andeorast ja kõigest, mis temaga seondub, aga siis leidsin, et ei oska sellest nii hästi kõnelda ja millest ei saa kõnelda, tuleb vaikida.
Mõtlesin, et kirjutan sellest, et mõtlen, kuidas Mialeel läheb ja puha, aga siis jälle leidsin, et sel pole üldse mõtet.
Mõtlesin, et kirjutan sellest, kuidas ma ei ole ikka veel oma magistritöö teemat ära valinud ja kuidas ma ei tee koolis midagi, aga see on asi, mille suhtes tuleb ühes konkreetsete inimestega nõu pidada, mitte avalikult emotseda.
Mõtlesin kirjutada sellest, kuidas teeme Allyga larpi ja mis kõik probleemid meil seal on, aga larbikorraldamine peab ikkagi kalevi all toimuma.
Mõtlesin, et räägin sellest, kuidas kolmaba käisin gennis peol (enne oli matikute pidu ka, aga see oli enamjaolt igav, toim.) ja kohtasin seal Martinit, kes on ise igati viks ja viisakas noormees ja kes tegi tähelepaneku, et alati, kui ta mind gennis näeb, olen ma purjus ja mis kõiki järeldusi ma sellst enda jaoks tegin. Sellest võiks isegi rääkida, paraku läheks see pikale ja enda joomaretkedest rääkimine on üheksal juhul kümnest labane ja lugeja jaoks tüütu; samuti ei saaks keegi kurat aru, millist Martinit ma mõtlen(kõnealune Martin isegi ehk saaks, aga tõenäoliselt ja loodetavasti ta seda blogi ei loe).
Lõpuks mõtlesin rääkida, kuidas olen pealiskaudne ja frivoolne inimene - sellest ma ka ei räägi, aga vähemasti panen üles laulu, mis mulle meeldib ja sedaviisi mu pealiskaudsusele viitab.

S

Kommentaare ei ole: