pühapäev, jaanuar 09, 2011

Tehaseuned

Täna nägin ma unes, kuidas Minni S. ja Karl-August K. lubasid mu käekirja enda hooleks hoiule võtta, seniks kui mina seminari lähen - sellega oli mingi teema, kuidas ebaesteetiline käekiri võib seminaris saatuslikuks saada.

Eile nägin unes, kuidas Martin Te. ja mina pidime Maarjamõisa haiglasse infiltreeruma. Leidsime, et selleks kõige efektiivsem plaan on minna Raekoja platsile kell kuus hommikul, seal inimestega tüli norida ja seejärel rämedalt peksa saada. Martin hakkaski ühe kallurijuhiga tüli norima, aga hakkas hoopiski mulle kopaga liiva peale kühveldama ja tegi seda kiiremini kui ma sealt välja suutsin rabeleda - mille peale ma mõistagi üles ärkasin.

Mingi nädal tagasi nägin, kuidas pidime koos Teatritehase tegelastega ühes vanas lasteaiahoones valmistuma dimensioonidevaheliseks dessandiks. Dessant jäi ära, mina läksin välja. Oli südasuvi. Üks noorem tehaslane luges ronimispuule nõjatudes raamatud ja ütles mulle, et ta ei viitsinud kohale tulla, sest ta teadis, et dessant jääb niikuinii ära. Pealegi oli tal plaan minna Urgu, kus pidi toimuma mingi pidu. Selgus, et mõiste Urg tähendusväli oli aja jooksul liikunud. Üritasin talle seletada, misasi Urg olnud oli. Ma pole kindel, kas see õnnestus.

Veel varem nägin, kuidas Goblin ja Jaanika T. tantsisid, suured mustad sokusarved peas, Küütri tänaval balletti.


Yeah.

Ma arvan tegelikult, et Tehasega liitumine oli üks parimaid otsuseid päris pika aja, mis mul olnud on. Annab päris palju selliseid asju, mis muidu on puudu olnud.
Ja nüüd, kui hästi ammu pole stuudioid ega proove ega midagi olnud, näen ma sealsetest inimestest unenägusid - ma arvan, et see on mõneti sümptomaatiline.

Kuigi noh, mul ei ole õnnestunud väga tehaslaste siseringidesse ja sõpruskonnisse ennast sisse vingerdada, millest on iseenesest kahju. (kuigi, andes tõele au, õnnestus mul Jaanika sünnipäevapeole sisse hiilida, mis oli väga win olukord) Sest tegelikult on seal päris mitmeid selliseid inimesi, keda võiks koguda ja raamaturiiulile ritta seada. Aga noh, keeruline on inimeste sõpruskonnisse infiltreeruda. Eks me näe, kuidas sellega läheb - ehk on tulevikus sellega rohkem õnne.


And now for something completely different.

Kommentaare ei ole: