esmaspäev, august 17, 2009

Haapsalus

Hakatuseks selline väikene mõistatus: teil on kinnine klaaskarp, keskel paiknevad neljas väikeses õnaruses neli kuulikest. Keskelt viib igasse nurka väike tunnel. Kuidas saada iga kuul eri nurka?

Elust niipalju, et praegu pesitsen Haapsalus, Prantsusmaale minek läheneb hirmuäratava kiirusega, sestap tulen siit varsti ära. Ma ei taha selle peale praegu rohkem mõtelda.

Olen viimasel ajal nii madalale langenud, et olen hakanud animet vaatama. Hikaru No Go.
Nojah, mul on viimasel ajal selline go-obsessioon uuesti peale tulnud. Just mängisin ja kaotasin KGSis ühele prantslasele. Süüdistan õlut, mida ma mängimise ajal jõin. Kui teil KGSis ka konto on, siis mina liigun seal ringi sellise nime all nagu P6hjakonn (ärge küsige) Praegu olen 17 kyud, enne prantslasele kaotamist olin 16 kyud. Hinnangul on samas kena komme aja jooksul paraneda. Isegi kui sa ei mängi. Hommikupoole pidasin samas ühe tüübiga kaks ilusat lahingut, eelkõige olid nad muidugi ilusad seetõttu, et mina tegin mõned väga ilusad käigud ja seetõttu võitsin. (tegelikult võitsin teise mängu vastase kaunis saatusliku vea tõttu) Kui kedagi huvitab, siis siit ja siit saab mänge näha, kui te sgf faile vaadata oskate.

See on siis tänaseks kõik.

Kommentaare ei ole: