teisipäev, september 16, 2008

Kuuldused minu blogi surmast on tugevasti liialdatud

...ja seda enam, et minu teada mingeid vastavaid kuuldusi polegi olnud - ja tühja hulga kohta kehtivad teadupärast kõik väited - seega ka see, et tegemist on tugevalt liialdatutega.

Tegelikult on mu blogi elus ja terve, mida mu enda kohta üleüldse väita ei saa - elus olen, aga terve mitte. (nohu, aga see on praegu niivõrd igav ja tavaline, nagu Tering seda mulle bussis ütles, et see ei ole väärt isegi kogu seda pikka lauset, mis ma senimaani kirja olen pannud ja aina pikemaks läheb - näe, läks veelgi pikemaks!)
Nüüd ma olen teise kursuse matemaatikatudeng.
Suve poolest on mul siin blogis ka mingid draftid poolvalmis kirjutet. Nt "Don't worry! You can fight crime now" mis ilmselt pidi rääkima Põhja- ja Baltimaade laulupeost, mis sai olematu meediakajastuse. Samuti on mul selline postituse algus:

See kõik on nii tülgastav! Andke mulle kirvest!

Mäletan, et lugesin hiljuti romaani (ma usun, et see oli Murakami "Hard-boiled Wonderland and the End of the World" aga päris kindel ei ole), kus mingi tegelane teoretiseeris sellise romaani üle, mille lõpp on kusagil keset raamatut. Et noh, muidu on ju aru saada, et lõpp tuleb nüüd, kui lugeja näeb, et raamat füüsiliselt otsa saab - aga kui lugeja näeb, et raamat veel edasi läheb, võib see lõpp talle täitsa ootamatuna tunduda - ja ega pärast lõppu olev osa ka päris tühjad leheküljed või seosetu ila ole - muidu saaks ju edasi piiludes aru, et see os aon pärast lõppu - ikka sõnad on normaalsed, laused ka, ilmselt sobivad need laused ka kokku, naiivsem lugeja võib isegi uskuma jääda, et raamat läheb edasi, kuigi on üsna selge, et romaan lõppes seal kusagil enne raamatu füüsilist lõppu ära.
Mul oli täna selline tunne, et minu elu või maailm lõppes ära, aga segadusse ajamiseks tuleb mingi selline hämu edasi, et ma kohe aru ei saaks.
Igastahes, nüüd on sügis käes. Lühikonspekt imelikele tegelastele, keda mu eraelu huvitab:
*Märkamisajal ei käinud
*"Rujas" laulsin
*Õpin ikka veel matemaatikat
*Majaga ei ole maal lood hästi
*Koolis käin ikka veel jalgrattaga
*Dani larpil käisin
*Andy larpil käisin
*Allyga kavatseme ikka veel larpi teha
*Urg läks eksiili
*Naftahind on väga järsult langenud - s.t jätkub seda maailma veel mõneks ajaks
*Kui just muidugi LHC... - aga selle kontrollimiseks on alati olemas www.hastelargehadroncolliderdestroyedthewordyet.com
Aga muud ma hetkel ütelda ei oskagi. Noh, linnuke on kirjas.

Kommentaare ei ole: