kolmapäev, juuli 02, 2008

Random page

Et te teaksite:
Wiki, mis on pühendatud Piibli lolcati tõlkimisel. Ma tsiteerin:
1 Oh hai. In teh beginnin Ceiling Cat maded teh skiez An da Urfs, but he did not eated dem.

Revelation 22:20- BRB*

Lugesin eile "Orüksi ja ruiga" läbi. Otseselt masendav ei olnud, aga hea (olla) ka kordagi ei olnud. Mõni hetk oli küll vastik. Nagu kergelt haige olemine - midagi on kogu aeg pahasti, vahel on hullem ka, hea ei ole. Aga ega ma düstoopialt erilist rõõmupillerkaari ei ootagi. Hirmus on see, et kui juhtub ime ja me pääseme energiamaailmalõpust tänu nutikatele teadlastele, on see üsnagi usutav tulevikuväljavaade.

*
Ma ei ole ammu oma loetud raamatute nimekirja uuendanud. Ma ei viitsi eriti. Ja omatud raamatute nimekiri on veel arhailisem.

*
Uuendasin passi ja IDkaardi. Särgi info saatsin ka ära. Rihole on Veneetsia asjus vastamata. Kurat.
*
Goblin on nähtavasti Tartus tagasi.

*
Tegelikult tahtsin ma postitada ühe vabas vormis kirjutise uskumisest, mille ma mingi hetk valmis kirjutasin, aga miskipärast kirjutan ma suvalist jora.

*
Peaks endale mingid lahedad tagid välja mõtlema või nendest üleüldse loobuma

*

"Orüks ja ruik" on tegelikult täitsa hea. Sandri "13 talvist hetke" tegelikult ei ole. "Kuningas Stahhi ajujaht" on bullshit.

*

Soovitan filmi nimega "Happiness". Musta huumori sõpradele.

*
Kas sina oled juba apokalüpsise jaoks valmistunud? Mitte selle ökoloogilise värgenduse, millest Hanrahan ja Wild räägivad, vaid sellest, millest on vist juttu Piiblis. Et mõnede jutu järgi võetakse mõned taevasse ära - kuidas siis lähedastele edastada, mis juhtus. Ja peale selle, äkki on ilmalõpp juba juhtunud? Vaata seda saiti siin.Kommentaare ei ole: