teisipäev, veebruar 27, 2007

Fortuna Elesgalis ja kaks lehma

Mõtlesin Elesgalist kahe lehma süsteemi läbi. [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Two_cows]Teate küll[/url]

Nüüd see vist vaikselt levib juba rahva seas.
Igastahes, siin nad on:


Maki lood:
Sul on kaks lehma. Mõlemad räägivad sulle salaja,et teine tahab sind mürgitada ja on konkureeriva organisatsiooni palgal. Sul on tunne, et üks teab sinu tumedat minevikku, (kuid ei tea, kumb) ja sa keeldud larbil piima joomast. Selle tulemusena vaevab sind kogu larbi hirmus janu. Lõpuks ei pane sa vastu ja jood suvalise lehma piima, mille tulemusel näed võikaid hallutsinatsioone. Hommikul on pohmell.

FE: Sul on kaks lehma. Curunir räägib nendega ja varsti on nad FE liikmed.

EFF: Sul on kaks lehma. Nad mõlemad on surnud ja akontaktsed, kuid sa suhtled nende vasikatega.

Klassikaline drägun:
Sul on 1d6 lehma.

Elesgali drägun: Sõltuvalt sinu rassist peaks sul olema kas 1d4 või 1d8 lehma või hoopis 1d6 kitse, kuid kuna mängureeglid pole veel päris valmis ja neid ei saa kuskilt kätte, seega on sul 1d6 lehma. Viska initsiatiivi.

Elesgal Curuniri juhtimise all(pessimistlik): Sul on kaks lehma. Curunir värbab su FE-sse ja nõuab ühe lehma liikmemaksuna sisse. Seejärel müüb ta selle maha ja joob end saadud raha eest täis. Üksinda.

Elesgal Curuniri juhtimise all(optimistlik): Sul on kaks lehma. Curunir värbab su FE-sse ja nõuab ühe lehma liikmemaksuna sisse. Seejärel müüb ta selle maha ja joob end saadud raha eest täis. Seltskonnas.


Elesgal Riioni juhtimise all: Sul on kaks lehma. Mõlemad on FE liikmed. Koos teiste Elesgali lehmadega luuakse Piimaandjate Töögrupp, mille saadusi tahetakse hakata müüma suures mahus, ent kuna varsti huvi vaibub, ei suudeta lepingut täita ja Riion astub FE juhataja kohalt tagasi.

Elesgal Curuniri kõne vaimus: Sul on kaks lehma. Te olete sõpruskond ja sellepärast on Elesgal tugev.

Elesgali larpibürokraatia: Sul on kaks lehma. Elesgali juhtkond paneb sind korraldama larpi, kuna rahvas nõuab seda. Kuna mängijaid ei leita, oled sa sunnitud kutsuma mängule soodushinnaga oma kaks lehma ja siis mängul vaatama, kuidas nad oma rolle vaikselt tammudes ja ammudes täidavad.
Elesgali larpibürokraatia (2): Sul on kaks lehma. Sind on pandud larpi korraldama. Sa ise hästi ei jõua ja usaldad selle ülesande oma lehmadele.

Elesgali kosmoloogia: Sul ei ole veel kahte lehma, sest ei ole kätte jõudnud veel lehmade tsivilisatsiooni tõusu kajastav ajaring. Aga sinu hobustel on statistilises võttes kõik lehmade omadused, kuna me ei viitsi ümberarvestusi teha.

Elesgali seltsielu: Sul on kaks lehma. Hommikul ärkad sa Urus nende vahel ja mõtled, mis öösel juhtus. Üks Uru diivanitest nimetatakse Lehmaks ja sa kirjutad Elesgali foorumisse, et magasid täna Lehmal.PS: Ma ilmselt kolin "Suured pesakonnad" teise blogisse varsti üles, et mul kusagil (siin, täpsemalt) rahulikult spämmida oleks.

3 kommentaari:

Väike siil ütles ...

irw irw irw
need 2 lehma on tohutult vahvad ja no mul ei jätku rohkem sõnu

Miina ütles ...

Mwhahahaha:D Tekitas homeerilisi naerupahvakuid ja andis ysna hea ylevaate;)

Siiri ütles ...

Tali, sa oled ge-ni-jaal-ne!